Dobra szczoteczka soniczna

Jak dbać o zęby?. Absolutnie każdy człowiek powinien dbać o zęby- o ich zdrowie i dobry wygląd. Stan naszego uzębienia świadczy o naszej świadomości medycznej!
A zatem: ja dbać o zęby? Podstawą jest oczywiście ich szczotkowanie. Dokładne, staranne- i przy użyciu odpowiedniej szczoteczki.
Najlepszym wyborem będzie dobra szczoteczka soniczna. Szczoteczki soniczne myją zęby jeszcze dokładniej i lepiej niż szczoteczki elektryczne- a to dzięki temu, że wykorzystują dynamiczny przepływ płynu w jamie ustnej, w przestrzeniach między zębowych, który jest efektem bardzo dużej częstotliwości drgań włókien szczoteczki. Dobre szczoteczki soniczne mają częstotliwość drgania włókien nawet do czterdziestu pięciu tysięcy drgnień na minutę!
Szczoteczki soniczne mogą mieć wymienne główki, mogą być ładowane elektrycznie lub na baterie.
Dobra szczoteczka soniczna to po prostu szczoteczka soniczna dobrej firmy, na przykład: Philips, Braun Oral-B lub Panasonic.
Koszt zakupu szczoteczki sonicznej to zazwyczaj kilkaset złotych.

Leave a Reply

Ostatnio dodane
  • Zatrzymaj wypadanie włosów
    W życiu każdego człowieka pojawia się taki okres, kiedy włosy zaczynają wypadać. Może to być spowodowane przez lekarstwa, a także niewłaściwe odżywianie. Faktem jednak jest, że z biegiem czasu włosy …
  • Badania w aptece
    Badania w aptece. Każdy z nas w ramach podstawowej opieki medycznej ma prawo do badania oraz porady lekarskiej. Na podstawie skierowania ma prawo do bezpłatnych badań diagnostycznych zleconych przez lekarza, …
Najnowsze komentarze
    Strony